Oči, Zajímavost

Kosmetická technologie: Hi-Tech Eye liner od Pierre Rene

Víte, že pro aplikaci krásného očního make-upu bohatě postačí oční linky? Samozřejmě ale musíte vědět, jakou kosmetiku při tom použít. Proto spolu kosmetické značky neustále soupeří v oblasti vývoje co nejjednodušších a nejnovějších očních linek
Produktem, na který se dnes budeme zaměřovat je Hi-tech Eyeliner od Pierre Rene.

Co je na produktu Pierre Rene Hi-Tech Eyeliner tak speciálního? Nejdříve by nebylo od věci zmínit, že kosmetika zaujme svým originálním balením. Balení má tvar přesně upravený tak, aby skvěle padlo do ženských rukou. Podobá se zbrani či pacce kočky. Samotný aplikátor je skryt pod víčkem, které produkt chrání před vysušováním. Jelikož je produkt tak jednoduchý na aplikaci, dá se doporučit lidem, kteří s make-upem zrovna začínají. Do bílého balení se vlezou 3 mililitry voděodolné tekutiny. Hi-Tech eyeliner na očních víčkách vydrží celý den. Hodí se k vytváření linek jakékoliv délky. Kosmetika perfektně kryje díky své intenzivní barvě. Produkt vám tak pomůže při vytváření velmi jemného očního make-upu. Škoda, že je dostupný pouze v černé barvě.

pierre-rene.jpg

Jak by se měl Hi – Tech Eyeliner od Pierre Rene používat? Pokud si přejete, aby kosmetika vydržela déle, stačí na víčka aplikovat trochu make-upového základu a matného pudru. Poté šetrně natáhněte víčko a po linii řas namalujte několik teček – tečky spojte a vaše linka je hotova. Může být jak tenká či jak tlustá jen chcete.

Měli byste vědět, že na jaře a v létě roku 2016 budou v módě pouze linky malované podobnými produkty. Několik dalších trendů zahrnuje tečky, skvrnky a další vzory: a v žádném případě ne pouze na víčkách. Oční linky můžete použít i na horní straně víčka. Skvěle se budou hodit brokátové a třpytivé linky. Pokud chcete vylepšit váš třpytivý oční make-up, pak můžete aplikovat kosmetiku Hi-Tech Eyeliner od Pierre Rene s třpytivými částicemi tak, že nakreslíte další linku, či kosmetiku nanesete na celé víčko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *