Nejlepší odpovědi, Oči

Jak nanést oční make-up Hypnôse Doll Eyes od Lancome?

Říká se, že jsou oči bránou do duše. Možná proto se o ně většina žen tak vehementně stará a často i vyhledává profesionální pomoc. Proto firma Lancome vytvořila kosmetický set Hypnôse Doll Eyes. Co nám set nabízí?

Kosmetický set obsahuje tři produkty – maskaru Hypnôse Doll Eyes, Odličovač Bi- facial a oční tužku Crayon Khol Noir. Jedná se tři nejpopulárnější kosmetické produkty od Lancome. Bylo by opravdovým hříchem, kdyby si právě těchto produktů člověk, který se orientuje ve světě make-upu a kosmetiky v nějakém z regálů jeho oblíbené drogerie nevšiml. Pojďme si tedy produkty ještě přiblížit.

make-up.jpg

Maskara Hypnôse Doll Eyes je k dispozici ve třech různých barvách: So Black!, Violet Envoutant and Noir Intense. K maskaře je samozřejmě dodáván i aplikátor, který řasám dodává objem, texturu a délku. Tvar aplikátoru může připomínat kužel – širší v základně a postupně se zužující až ke špičce a pro dosažení vyžadovaných výsledků se doporučuje jeho používání. Při aplikaci make-upu nesmíme zapomínat na to, že má make-up vypadat co nejpřirozeněji. Proto stačí nanést pouze jednu vrstvu maskary.

V kosmetické sadě můžeme také nalézt odličovač Bi – facial, který je velmi důležitou součástí očního make-upu. Proč? Protože u očního make-upu nejde jen o make-up samotný, ale i o jeho odstranění a následné vyčištění kůže. Proto se v setu od Lancome nachází dvoufázový odličovač. Před jeho použitím stačí lahvičkou zatřepat a promíchat tak obě fáze. S bavlněným polštářkem napuštěným odličovačem jemně tlačte na zavřené oko. Díky tomu se make-up rozpustí. Nezapomínejte, že pokud aplikujete při odličování přespříliš síly, mohou se objevit podráždění a samotné řasy se mohou velmi oslabit. V setu se nachází menší verze tohoto odličovače (30 ml).

K dokončení očního make-upu a tím pádem i této sady je oční tužka Crayon Khol Noir. Můžeme si vybrat z deseti různých odstínů. Konzistence tužky je velmi jemná a měkká což zajišťuje jednoduchou aplikaci na víčko a jednoduché smíšení se s očními stíny. Jak oční tužku od Lancome používat? Největším tajemstvím perfektního make-upu je přesná aplikace tužky na víčko. Proto potřebujeme znát přesnou techniku a pozici našich rukou při vykonávání této techniky. Loket si opřete o stoleček a dlaň o tvář. Jemně natáhněte víčko a nakreslete linku. Držte se také moderních trendů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *