Nejlepší odpovědi, Zajímavost

Jak se omladit za pomoci oční make-upu a make-upu na rty?

Každá žena má svůj vlastní způsob, který jí slouží k vytvoření perfektního make-upu. Pokud známe nějaké základní informace o naší tváři a nějaké základní informace o aplikaci make-upu, pak můžeme naši tvář opticky zúžit, rozšířit, omladit či zvýraznit. Vše záleží pouze na výběru kosmetiky a na správné aplikaci. Jak bychom si tedy měli aplikovat make-up, pokud chceme vypadat mladší?

TUŽKA NA OBOČÍ

Úprava obočí vám může dodat opravdu skvělý vzhled, ale skvěle tvarované obočí s definovanou barvou může váš vzhled ještě vylepšit; tužka na obočí vyplní prázdná místa. Barva tužky by měla být stejná jako barva vašeho obočí- příliš tmavá se projeví starším vzhledem. Produkty na obočí by se neměly aplikovat ostrou stranou. Musíte se ujistit, že nejsou rohy příliš definované.

make-up.jpg

OČNÍ TUŽKA/OČNÍ LINKY

V oblasti omlazovacího make-upu jsou nejdůležitější kontura a definice očí. Linka (hlavně na dolním víčku) by neměla být příliš tlustá a expresivní. Pokud sníte o krásné lince na horním víčku, pak ji aplikujte na rozmazané oční stíny. Dolní linka by měla být vytvořena na ¾ délky očí a správně rozmazaná.

OČNÍ STÍNY

Make-up můžete nanést i bez nutnosti stínů, ale měli byste vždy alespoň vyrovnat odstín víček nějakým základem, korektorem či nějakými očními stíny v přírodním odstínu. Pokud se rozhodnete aplikovat oční stíny, pak nezapomeňte na základní pravidla aplikace stínů a rozmazávání okrajů. Starší dámy by se neměly bát barev jelikož růžová a námořnická modrá vypadají skvěle.

ŘASENKA

Vrstva řasenky na řasách garantuje krásné a výrazné oči. Nejdůležitější je vybrat si řasenku, která nebude řasy nepit a nebude vytvářet hrudky. Doporučuje se to s řasenkou nepřehánět.

RTĚNKA/LESK NA RTY

Poslední součástí make-upové skládanky jsou rty. Omlazující efekt zajistí jemná, lesklá rtěnka v odstínech růžové, broskvové či nude. Neměli byste se bát intenzivnějších barev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *