Kůže, Nejlepší odpovědi

Je permanentní make-up tou správnou volbou?

Permanentní make-up je velmi populární zkrášlovací kůrou. Ženy se po ní poohlížejí hlavně proto, protože chtějí vždy vypadat elegantně a svůdně a protože by si rády ušetřily čas při aplikaci. Je ale tato kůra vhodná pro všechny? Více informací níže.

make-up.jpg

O co vlastně jde?

Permanentní make-up je zabarvení určité oblasti vaší tváře speciálním pigmentem za pomoci speciálního zařízení. Samotná aplikace dosti připomíná tetování; barva se aplikuje pod kůži, čímž zvýrazní konturu očí a rtů. Díky tomu můžeme vyplnit nevýrazné části našeho obličeje. Musíte se ale připravit na to, že se jedná o drahou a časově náročnou kůru. Na druhou stranu vás ale jistě potěší, že výsledky aplikace permanentního make-upu vydrží až šest měsíců. Pár dnů po aplikace se ale můžete setkávat se svěděním a celkovou iritací oblasti, na kterou byl make-up aplikován. Pokud jste i přes to rozhodnuti permanentní make-up vyzkoušet, navštivte profesionální salón. Specialisté, kteří v této oblasti nemají dostatečné zkušenosti mohou vybrat špatné barvivo či poškodit vaši kůži.

Pro koho je permanentní make-up určen?

Permanentní make-up nám samozřejmě ušetří nějaký čas, který bychom v normálním případě strávili nad aplikací make-upu. Toto se hodí hlavně ve chvílích, kdy máte naspěch do školy, či do zaměstnání. Díky permanentnímu make-upu již nemusíte používat oční tužku, či konturovací tužku na rty. Kromě toho budete vypadat krásně a přirozeně. Specialisté vyberou správnou tloušťku i délku make-upových linek. Permanentní make-up se hodí jak pro starší ženy, tak i pro dívky. Permanentní make-up je skvělou volbou hlavně pro aktivní ženy, které by ztrácely čas líčením a následným odličováním několikrát denně. Buďte ale opatrní: pokud jste alergičtí na jakoukoliv substanci, která se v make-upu nachází, rozhodně jej nevyhledávejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *