Nejlepší odpovědi, Zajímavost

Oval Brush – inovativní a snadný?

Existuje mnoho make-upových technik a ještě více produktů s různými vlastnostmi. Možností aplikace make-upu je stejně jako žen samotných. Postupně se k nám ale dostávají stále nové inovativní trendy. Klasické houby a aplikátory nalezly svoji konkurenci ve formě make-upových štětečků. Oval brush si již stihl získat srdce mnohých žen z celého světa. Kromě toho si také vydobyl své místo na světovém trhu. O co se jedná?

ov-aacute-ln-yacute-scaron-t-te-ek.jpg

Revoluční make-upová technika

Tato nová technika v oblasti aplikace make-upových produktů se na trh dostala před několika měsíci, ale je stále lehce kontroverzní. Štětečky pro pudrovou aplikaci si vcelku rychle získaly fanoušky mezi lidmi, kteří milují novinky. Kromě fanoušků si ale vytvořily i mnoho odpůrců. Důležitější je ale zmínit, že se okolo těchto štětečků vytvořila taková diskuze, že se klidně může hovořit o make-upové revoluci.

Zájem značek z celého světa

Předchůdcem nynějších make-up štětečků je pravděpodobně Artis, značka, která vydala první štětečky s názvem Artis Beautiful Makeup Brushes. Nyní se jedná o jedny z nejžádanějších aplikátorů na drhu – jsou elegantní, precizní, kvalitní a stylové. Firma MAC také vydala své vlastní oblé štětečky Masterclass Brush, které jsou k dispozici v několika velikostech. Kromě těchto dvou značek se objevuje několik různých výrobců, kteří přišli se svými vlastními aplikátory, jako například O! Wow Brush, My Beauty Tool Brush, Dresslink brushes, BeBella Cosmetics a mnoho dalších.

Charakteristika oválných štětečků

Make-upové štětečky mají mnoho kvalit, ale také několik nedostatků. I když to bude znít podivně, je těžké tyto nedostatky určit, jelikož co se někomu může zdát nedostatečné, se někomu může zamlouvat. Oválné štětečky se skvěle hodí hlavně pro aplikaci vlhké kosmetiky. Příkladem mohou být báze, korektory, bronzery a krémové oční stíny a červeně. Štětečky mají dlouhý úchop, díky kterému se make-upové techniky odlišují. Někteří tvrdí, že je tak aplikace jednoduší, jiní zase, že je zbytečně složitá. Celkově by aplikace měla připomínat jemnou masáž obličejové partie, na kterou se make-up nanáší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *