Nejlepší odpovědi, Oči

Squinching. Jak na každé fotce vypadat skvěle?

Jistě vás někdy zajímalo, jak to ty filmové hvězdy dělají? Jak to, že na každé fotce vypadají tak krásně, svěže a mladě. Za vše prý může skvělá kosmetika, kterou nanášejí ti nejlepší z oboru. To ale není vše. Nyní se na světlo světa dostalo jedno z tajemství krásy celebrit. Metoda se nazívá squinching. O co se jedná? Jak metodu používat?

squint-squinching.jpg

The technique of squinting

Peter Hurly, fotograf z města New York prozradil jedno z tajemství, které hvězdy užívají proto, aby se ještě zkrásnili. Kromě skvělého světla a make-upu užívají takzvaný squinching, což je metoda přimhouření očí. Díky této metodě vypadají hollywoodské hvězdy a světové celebrity vždy skvěle. Metodu užívají jak během profesionálního fotografování, tak při chození po mole a dokonce i při focení selfies!

Klíč k úspěchu

Squinching je daleko efektivnější metodou než takzvaná metoda „duck face“. Tenze nižších víček je klíčem k perfektně tvarované tváři na každé fotografii. Jedná se o trik, kterého si nikdo ani nemusí všimnout, ale který opravdu ovlivní celkový výsledek.

Squinching – Jak na to?

Trik je to naprosto jednoduchý, kdy si stačí pouze opticky zúžit oči. Důležitá je v tomto případě tenze dolního víčka a jednoduché přimhouření očí. Toto vytvoří efekt tkz. „kočičích očí“, který dělá vaši tvář daleko přitažlivější. Squinching opticky profiluje a zužuje tvář, díky čemuž je o to více sexy. Po dobu několika posledních týdnů se po internetu objevovaly různé online tutoriály, ohledně toho, jak squint správně provádět.

Důležité je trénovat

Je pro vásSquinching obtížný? To je samozřejmě v pořádku. Přeci jen začínáte. Pokud se chcete v aplikaci této metody zlepšovat, zkuste se podívat na nějaká youtube videa, či vyhledejte tutoriály na toto téma na internetu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *