Nejlepší odpovědi, Oči

Jak si vytvořit efekt kočičích očí?

Oční linky jsou jednou z nejpopulárnějších make-upových metod. Tato sezóna bude ve znamení velmi barevných a tlustých linek namalovaných podél nadočnicového oblouku. I přes nynější trendy se profesionální stylisté rádi vracejí ke starým dobrým klasikám, mezi které se řadí i make-up vytvářející efekt kočičích očí. Jak tento make-up provádět?

Kočičí oči jsou opravdovou klasikou. Skvěle se hodí k červené rtěnce, elegantním vlasům či jednoduchým šatům. Vypadají velmi efektivně, mohou změnit váš charakter i vzhled a padnou téměř každé ženě. Musíme ovšem splnit jednu podmínku: perfektní make-up stojí a padá na symetrických linkách, kterými se pyšnily egyptské ženy v čele se samotnou Kleopatrou. Tento make-up si s královnou již nějakou dobu spojujeme. Egyptské ženy si svůj make-up nanášely za pomoci přírodního černého barviva. Tato metoda nanášení očního make-upu je do dnešního dne velmi populární. Pojďme začít tím, jak by se měl make-up správně aplikovat.

make-up.jpg

Začneme s přípravou kůže. na celé víčko aplikujeme make-upový základ a matný či průsvitný pudr. Poté přidáme make-up navozující efekt kouřových očí: linku můžeme nakreslit přímo na kůži bez pomoci očních stínů. Černé nebo hnědé linky malujeme na horním víčku podél linie řas. Tato linie by se měla namalovat směrem ke spánku a měla by být vcelku dlouhá. Podobnou linku nakreslete na dolní víčko a spojte ji s linkou horního víčka. To stejné udělejte i ve vnitřním koutku oka. Pro perfektní zakončení aplikujte řasenku.

Namísto očních linek můžeme použít jemnou černou tužku. Tato kosmetika se jednodušeji distribuuje na kůži. Pokud je ovšem aplikace příliš obtížná, použijte metodu, při které si na víčko nanesete tečky, které poté spojíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *