Oči, Zajímavost

Jak si aplikovat oční stíny?

make-up.jpg

Potřebujete vice než jeden štěteček

Pokud toto pravidlo ještě neznáte, rychle si na něj zvykněte. Jistě jste si všimli, že kosmetičky často při svých procedurách používají celou řadu odlišných štětečků různých velikostí a tvarů. Tyto štětečky jsou potřeba pro aplikaci, míchání a zahlazování tónů očních stínů. Vám budou pro vaši každodenní rutinu bohatě stačit čtyři štětečky. Jedním plochým aplikujete oční stíny na celé víčko; velikost štětečku by měla odpovídat velikosti vašeho víčka. Dále budete potřebovat aplikátor, kterým si na víčko načrtnete místa, kam budou aplikovány oční linky. Velmi důležitou součástí aplikace očních stínů je jejich správné tónování a míchání, pro které potřebujete speciální štěteček s oblou špičkou.

Aplikace stínů za vlhka

Většina žen o tomto skvělém make-upovém triku nikdy neslyšela, ale věřte nám, když řekneme, že jsou výsledky naprosto úžasné. Barvy jsou daleko intenzivnější a plnější a rozhodně okouzlí daleko více, než při běžné aplikaci. Aplikace za vlhka vám přinese ty nejlepší výsledky při aplikaci jemných či lisovaných očních stínů. Tuto techniku můžete využít i při aplikaci zvýrazňovače. Dávejte si ovšem pozor na krémové stíny, jelikož mohou dosti zkapalnět a způsobovat tak problémy. Jak tedy aplikaci za vlhka využít? Stačí navlhčit štěteček a ponořit jej do produktu. Pak stačí navázat na vaši make-upovou rutinu, která vyústí v klasický či kouřový oční make-up.

Oční linky nejsou potřeba

Oční stíny můžete vylepšit aplikací matné oční tužky či matných očních linek. Nemusí se přitom jednat o nutně precizní linku. Nejlepší výsledky vám zajistí černé či hnědé oční linky. Tyto dvě barvy jdou skvěle i k jemným odstínům očních stínů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *