Kosmetika, Kůže

GlySkinCare – suchý olej, který se nehodí pouze na vlasy

GlySkinCare je kosmetickou řadou americké kosmetiky na bázi vědecky ověřených roztoků. Arganový olej je intenzivně hydratující kosmetikou hodící se jak na vaše vlasy, tak i na vaše tělo. Co tělní a vlasový arganový olej nabízí? Jaký GlySkinCare doopravdy je? Krátký popis této kosmetiky na každodenní použití naleznete níže.

Kompozice GlySkinCare Argan Dry Oil je založena hlavně na přírodním arganovém oleji (Argania Spinosa) a vitaminových komplexech se zvýšenou dávkou vitaminu E (tocopheryl acetát). Kromě těchto složek obsahují produkty i decyl oleát a dimetikon – syntetický silikonový olej. Ve složení můžeme najít i několik chemických ingrediencí, jako například cyklopentasiloxan či diisopropyl adipát. Ingredience jsou velmi různorodé, ale zato značně efektivní.

glyskincare.jpg

GlySkinCare Argan Dry Oil působí díky svému jedinečnému složení hloubkově, a je bez větších problémů vlasy či pokožkou obličeje lehce zachycen a vstřebán. Toto je značná výhoda oproti ostatním produktům, které po sobě zanechávají olejový „film“, kterého se těžko zbavuje. GlySkinCare je velmi jemný a díky jeho působení se vaše kůže stane velmi hebkou. To samé platí i v případě vlasů. Díky složení produktu se roztřepené konečky a poškozené vlasy začnou obnovovat. .

GlySkinCare Argan Dry Oil se dodává ve formě spreje, jehož aplikace je jednoduchá a intuitivní. Na tělo či vlasy můžeme aplikovat 1-2 dávky arganového oleje. Produkt můžeme aplikovat jak za sucha, tak i za vlhka. Olej se skvěle hodí i pro tělní masáže..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *