Kosmetika, Kůže

Dairy Fun – kosmetická řada od firmy Delia

Originální vůně, svůdné barvy, vyživující kosmetika – to vše je součástí nové řady Dairy Fun od firmy Delia. V nabídce této řady nalezneme krémy, koupelové bomby, sprchové gely, soli a mnoho dalšího. Dairy Fun je edice kosmetiky na bázi mléka a ovoce se speciálním balením.

delia.jpg

Milk-Fruit bath od Dairy Fun

Dairy Fun je řada kosmetiky, která se plně věnuje koupelím. Produkty byly obohaceny o přírodní minerály a vyživující ingredience. Produkty mají čistící a relaxační účinek. To vše díky úžasným vůním, které nabízí Delia Cosmetics. V jejich nabídce nalezneme vůně: jogurtu, mléka, kokosu, medu, čokolády či ovoce (borůvky, jahody či broskve). Široký výběr vám dává možnost vyplnit si váš pokoj tou optimální vůní Dairy Fun, která bude mít zajisté relaxační účinek. Delia Cosmetics změní obyčejnou koupel na něco magického; na moment plný relaxace a klidu, který je spojený i se špičkovou péčí o vaši kůži.

Druhý život produktů Dairy Fun

Delia Cosmetics je eko výrobce, který podporuje projekt „druhý život“. Produkty Dairy Fun jsou baleny v originálních keramických obalech, které zákazník nemusí vyhazovat, ale může může je využít jako vázy, držáky na pera a zajímavé dekorace. Keramika sloužící na uschování koupelových solí se může například využít jako skladovací prostor pro vaše tampony či jako sklad bonbonů pro vaše dítka! Delia Cosmetics aktivně chrání přírodu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *