Kůže, Zajímavost

Alteya Organics – Nejdražší přírodní olej firmy Rosa Damascena

aletya-organics.jpgVlastnosti esenciálních olejů se berou čím dál tím více vážně a oleje z růží se stávají stále populárnějšími. Nejdražším přírodní olej se vyrábí z Rosa Damascena. Suroviny pro tento olej se pěstují v údolí růži v Bulharsku. Alteya Organics je značka, která se specializuje na výrobu přírodních olejů z růží. Firma je hlavním pěstitelem Rosa Damascena.

Proč Alteya Organics?

Je to značka, která se vyznačuje hlavně kvalitou svých produktů. Díky své pokročilé laboratoři, ekologické kultivaci, která dodává rostlinám všechny potřebné živiny, patentované destilaci a certifikované produkci je tento organický olej společnosti Alteya Organics produktem té nejvyšší kvality, který si vyšší cenu opravdu zaslouží.

Proč olej z Rosa Damascena?

Olej Rose Otto, olej extrahovaný z Rosa Damascena z Bulharska je jedním z nejdražších olejů na světě. Může za to fakt, že pro extrakci jedné kapky potřebujete 2000 rostlin a pro jedno kilo oleje tak potřebujete přes 4 tuny růží. Alteya Organics zajišťuje, že se jejich esenciální oleje nikdy nezkazí a že vlastnosti oleje zůstanou stejné klidně i po desetiletích skladování. Produkt lze použít ať už je typ vaší kůže či věk jakýkoliv,

Jaké jsou vlastnosti oleje Rosa Damascena Otto?

Hlavně se jedná o medicínský olej, který vás zbaví snad všech kožních problémů – od akné, přes záněty až po vrásky. Alteya Organics vyrábí ty nejhodnotnější oleje na trhu a tak mají samozřejmě kromě lékařských vlastností i vlastnosti vyživující a aroma-terapeutické. Oleje můžete klidně i pozřít!

Nejdůležitějšími výhodami oleje Rose Damascena od firmy Alteya Organics jsou:

  • antioxidační vlastnosti (omlazování),
  • lékařské vlastnosti (regenerace) br />- elastické vlastnosti (vyhlazování vrásek),
  • protizánětlivý účinek (ekzém, akné),
  • normalizace kůže,
  • redukce vrásek, ztráty barvy, atd..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *