Kosmetika

Umělé řasy – Nanolash DIY Lash Extensions – Kompletní transformace vašich řas během okamžiku!

umělé řasy

Prodlužování řas doma až dosud zůstávalo pouze snem. Ženy musely experimentovat s řasenkami, semipermanentním prodloužením řas nebo umělými proužkovými řasami. Výsledky dosažené těmito způsoby však nebyly vždy uspokojivé. V dnešní době je tu ale nové řešení – cluster řasy pro domácí aplikaci od Nanolash.

Pro koho je vhodné DIY prodloužení řas?

Každá žena sní o úchvatném pohledu. K tomu potřebujete výrazné a krásně natočené řasy. Bohužel matka příroda k nám všem nebyla v tomto ohledu příliš štědrá.

Řasy jsou od přírody dost tenké a jemné a při nesprávné péči mohou snadno začít vypadávat. Životní cyklus řas je extrémně krátký a stylingové úpravy je může dále oslabit.

Nedávno se však na kosmetickém trhu objevil produkt DIY Eyelash Extensions s cluster řasami od Nanolash. Tento produkt vám umožní provést si vlastní prodloužení řas doma. Je tedy snadné uhodnout, že se jedná o skutečnou novinku na kosmetickém trhu.

Tyto hotové trsy řas pro domácí aplikaci byly vytvořeny s ohledem na každou ženu. Dámy, které doufají například v dočasnou změnu svého pohledu, si mohou vybrat domácí prodloužení řas. Je to také skvělé řešení pro ženy, které hledají způsob, jak si prodloužit řasy pro důležitou příležitost a nechtějí žádné semipermanentní úpravu.

DIY Lash Extensions je také způsob, jak experimentovat se svým vzhledem. Můžete změnit vzhled řas pomocí různých délek a stylů umělých řas, abyste si vytvořili svůj vysněný pohled.

@nanolash.official "enamorada estoy de estas pestañitas de @nanolash.official 😍 son súper fáciles de poner y tardas 10 minutos!! además dura hasta 7 días🥹❤️✨" #fyp #lashtutorial #lashes #lashextensions #diylashes #diylashesathome #nanolash #clusterlashes #lashextensions #eyelashextensions #diylashextensions #perfectlashes #selflashextensions #wimpernverlängerung #diywimpernverlängerung #extensioncigliaacasa #extensionciglia #pestañaspostizas #pestañasracimo ♬ original sound - NANOLASH

Cluster řasy Nanolash – DIY prodloužení řas – jaké typy řas jsou k dispozici?

Luxusní cluster řasy od Nanolash byly vytvořeny s ohledem na individuální potřeby každé ženy. Výrobce si dal záležet na tom, aby v jediném produktu byla velká možnost výběru.

Standardní krabička těchto segmentových řas pro vlastní aplikaci doma obsahuje 36 hotových trsů ve 3 délkách: 10, 12 a 14 mm. Kromě toho si dámy mohou vybrat také z 8 stylů.

K zakoupení je také kompletní sada prodlužování řas. Pak kromě falešných řas získáte také bonder, sealer, remover a aplikátor na řasy od Nanolash. Toto základní příslušenství pro domácí prodlužování řas se dodává ve velikostech 5 ml. Produkty jsou navíc dodávány se skvělými aplikátory, takže můžete řasy snadno spojit.

Jak aplikovat umělé řasy doma?

DIY Lash Extensions je produkt, který vyniká extrémně snadnou aplikací. I když vám chybí zkušenosti, dokážete s produktem snadno pracovat. Pokud jde o hotové cluster řasy pro domácí aplikaci, stačí je vyjmout z pouzdra a vybrat si ty, které chcete během aplikace použít. Toto jsou další kroky:

  • naneste tenkou vrstvu bonderu a počkejte, až bude lepkavý;
  • pomocí aplikátoru naneste trsy řas asi 1 mm od linie řas a jemně je přitlačte k vašim přirozeným řasám;
  • spojte trsy pomocí aplikátoru a nakonec vše přetřete sealerem, abyste se zbavili lepivé vrstvy.

Tyto tři jednoduché kroky stačí k proměně vzhledu vašich řas za méně než 10 minut. Správně provedená aplikace vydrží až 5 dní a řasy není nutné sundávat před spaním.

umělé řasy

DIY Lash Extensions – svůdný pohled na dosah ruky!

Cluster řasy na DIY Lash Extensions jsou produktem, který stojí za zvážení v kategorii inovace. Díky tomu se domácí prodlužování řas stalo realitou. Nyní si každá žena může vytvořit dlouhotrvající a krásný vzhled řas po dobu až 5 dnů za pouhých 10 minut. Kromě toho jsou DIY Eyelash Extensions opravdu speciální, protože jsou:

  • měkké;
  • odolné;
  • stylové;
  • pružné.

Dokonale se přizpůsobí tvaru vašich očí a použití Nanolash bonderu pomáhá vyrovnat barvu řas.

Není pochyb o tom, že tyto umělé řasy vám umožní vytvořit přirozeně vypadající řasy, které mohou změnit váš vzhled o 180 stupňů!