Kosmetika

Nanobrow Shape Mascara – ideální řasenka na obočí

Řasenka na obočí

Nanobrow Shape Mascara – řasenka ideální pro všechny typy obočí
Jaký máte typ obočí? Je vaše obočí příliš řídké a téměř neviditelné, či naopak příliš husté a huňaté? Ať už je váš problém jakýkoliv, kvalitní řasenka vám pomůže. Máme pro vás nejnovější senzaci, které je plný internet. Jedná se o řasenku Nanobrow Shape Mascara, která dokáže zkrášlit obočí během několika minut.

Jak si vybrat kvalitní řasenku na obočí?

Nanobrow Shape Mascara

Dostupné v různých barvách:

Jak rozpoznat, jaká řasenka za to stojí? Před nákupem se rozhodně vyplatí zaměřit se na několik aspektů produktu, které vám umožní produkt lépe zhodnotit.

  • Výběr vhodné barvy kosmetiky by měl být prioritou. Barva produktu by měla odpovídat odstínu vašeho obočí a také vaší pokožky. Mnoho řasenek je k dispozici v nepřirozených barvách, které bohužel svým uživatelům zajišťují spíše groteskní efekt, jako z animáku. Nanobrow Shape Mascara je dostupná ve třech odstínech, kdy každý vypadá přirozeně. Kromě toho vypadají perfektně v jakémkoliv světle.
  • Konzistence řasenky na obočí je také velice důležitá. Spousta řasenek je příliš hustých, či má lepivou texturu. Jiné mohou být naopak příliš tekuté a stékat do očí. Nanobrow Shape Mascara je v tomto ohledu perfektní, jelikož má k aplikaci vhodnou konzistenci a recepturu, která neumožňuje tvorbu žmolků či lepení chloupků.
  • Dalším důležitým faktorem je kartáček, který užíváte. Každý výrobce svou řasenku opatří nějakým typem kartáčku. Většinou se ale jedná o příliš malý kartáček se stejně dlouhými štětinami. Nanobrow Shape Mascara je v tomto ohledu odlišná, jelikož nabízí šikovný, ergonomický a lehký kartáček pro přesnou aplikaci!
  • Myslete na to, že vybraná řasenkna na obočí musí vydržet dostatečně dlouho a její konzistence nemůže příliš rychle zasychat, což by mohlo znepříjemnit proces aplikace. Neměla by také tvořit šmouhy či žmolky, jelikož by mohly celou aplikaci znepříjemnit a prodloužit. Nanobrow Shape Mascara má konzistenci, kterou si jistě zamilujete, jelikož sice schne rychle, ale dostatečně dlouho na to, abyste během doby schnutí provedli celou aplikaci.

Nanobrow Shape Mascara

Mnoho spokojených uživatelů si vybralo právě tuto řasenku, proč? Protože styling za pomoci Nanobrow Shape Mascara je tím nejefektivnějším a nabízí bezkonkurenční účinky. Obočí bude hustší, pevnější a krásnější, kdy účinek přitom vydrží po celý den. Řasenky obočí zajistí krásný a sytý odstín. Aplikace zabere pouze několik sekund. Jistě vás překvapí, jak efektivní dokáže kosmetický produkt na obočí být. Pomůže se stylingem i velice neposedných a nespolupracujících chloupků obočí. Obočí bude upravené a fixované, aniž by se na něm tvořily žmolky. Kromě toho lze Nanobrow Shape Mascara užívat jak samostatně, tak společně s dalšími produkty, jako konečný finiš.

Nanobrow Shape Mascara – jak ji užívat?

Aplikace Nanobrow Shape Mascara je nesmírně snadná. Zabere pouze chvíli a prakticky jde jen o několik málo tahů kartáčkem. Myslete na to, že není vhodné aplikaci uspěchat, jelikož by mohl být výsledný účinek nedokonalý. Neaplikujte příliš mnoho produktu zároveň, lepší je aplikovat produkt ve vrstvách. Spodní chloupky češte směrem vzhůru.