Kosmetika

Nanobrow Eyebrow Pencil – unikátní tužka na obočí

Chcete si zajistit krásné, upravené a uhrančivé obočí, ale již vás nebaví zkoušet neustále další a další produkty, aniž by vás jakýkoliv z nich plně uspokojil? Je pro vás důležité, aby vám produkt dokázal během chvíle zajistit definici obočí a aby přitom obsahoval přírodní odstíny? Chcete své obočí spíše jen mírně zvýraznit a definovat?

To vše a mnoho dalšího vám nabízí Nanobrow Eyebrow Pencil! Vyzkoušejte nesmírně efektivní make-upový produkt, který vám zajistí nádherný make-up po celý den, bez nutnosti úprav či opětovné aplikace.

Úžasné výsledky Nanobrow Eyebrow Pencil

 • vytváří nesmírně úzké linie, čímž si zajistíte přesný make-up
 • její aplikace je časově nenáročná a jednoduchá
 • zvýrazní vaši přirozenou krásu – nemusíte se bát, že byste vypadali jako maškary!
 • skvěle tvaruje a definuje obočí
 • vyrovnává kontury
 • dosahuje na každý jednotlivý chloupek

Tužka, kterou nemusíte ořezávat!

Ořezávání tužek může být náročné. Proto přichází Nanobrow Eyebrow Pencil s automatickým ostřením tužky, což vám zajistí úroveň komfortu navíc!

Stačí tužky vytáhnout z víčka. Díky tomu se naostří a zajistí vám přesnou a efektivní aplikaci. Na obočí tak budete moci doplnit všechny potřebné detaily.

Úžasné odstíny Nanobrow Eyebrow Pencil

Tužka Nanobrow je dostupná ve čtyřech skvělých odstínech, které vám zajistí uhrančivě krásné obočí:

 • Blond
 • Světle hnědá
 • Tmavě hnědá
 • Espresso

Jaký vyzkoušíte? Efektivní make-up ještě nikdy nebyl tak snadný a cenově dostupný!

Perfektní produkty pro náročné uživatele

Většina tužek dostupných na trhu nenabízí dostatečnou přesnost a efektivitu. Konečné účinky často vypadají groteskně, což vede u uživatelů jen k dalšímu zklamání a nedostatku vůle k dalšímu snažení. 

V případě Nanobrow Eyebrow Pencil si můžete být jisti, že bude tvar vašeho obočí vždy takový, jaký si přejete. Obočí bude vyplněné a uhrančivé.

Nekompromisně – jaký typ make-upu byste dnes rádi vyzkoušeli? Spíše nevýrazný do práce, nebo výraznější a uhrančivý na večírek? Výběr je na vás!


Nanobrow Eyebrow Pencil

Produkt dostupný v barvách:

Jak si Nanobrow Eyebrow Pencil aplikovat?

 1. Obkreslete si tvar obočí se zaměřením se na dolní okraj.
 2. Vybarvěte tento obkreslený tvar.
 3. Nezapomínejte, že dolní kraj by měl být výraznější, než ten horní.

A je hotovo! Díky této tužce budete mít přístup ke krásnému a definovanému obočí! To vše během chvilky, díky snadné aplikaci tohoto produktu. Přesná grafitová špička byla vyvinuta s přihlédnutím k rychlosti a přesnosti aplikace. Konečně se můžete rozloučit s nepřesnými a co se aplikace týče náročnými produkty!

Nanobrow Eyebrow Pencil – váš nový favorit!

Nanobrow Eyebrow Pencil si na internetu vysloužil tisíce pozitivních recenzí. Není se čemu divit. Chválí ho jak laici, tak profesionální stylisté. Většinou jsou pozitivní ohlasy dány jeho přesností, dlouhotrvajícím účinkem a schopností efektivně tvarovat a barvit obočí. To je přitom jen několik z řady účinků, které tužka svým uživatelům nabízí

Jste připraveni na opravdovou revoluci ve světě kosmetiky?

Objednejte si Nanobrow Eyebrow Pencil na www.nanobrow.cz a získejte krásné a uhrančivé obočí, které překvapí jak vás, tak vaše okolí!