Oči

Lifting a laminace řas doma? Se sadou Nanolash Lift Kit je to možné!

Lifting a laminace řas - Nanolash Lash Lift Kit

Řasy – jemné chloupky na horních a spodních víčkách. Obecně by měly poskytovat ten nejkrásnější rám pro oči. Někdy však bývají slabé, tenké a náchylné k vypadávání. Nanolash Lift Kit pro domácí laminaci řas je to nejlepší řešení. Co se vyplatí vědět?

Lifting a laminace řas – úprava, která promění váš pohled

Ženy vždy usilují o krásné a zdravě vypadající řasy. Kleštičky na řasy, řasenky, kondicionéry a dokonce ani semipermanentní prodloužení řas však na to nestačí. Přinášejí pouze dočasné efekty, které často zmizí při odstraňování make-upu.

Kosmetické salony stále více propagují lifting a laminaci řas jako řešení těchto ženských problémů. Pomocí speciálních roztoků zkušené kosmetičky řasy natočí, prodlouží a zahustí. Proč však platit víc a ztrácet čas?

Proto byste měli zvážit sadu Nanolash Lift Kit pro domácí laminaci řas. Jedná se o revoluci ve světě stylingu řas, která vám umožní dosáhnout výsledků jako ze salonu, aniž byste museli opustit domov.

Co dělá Nanolash Lift Kit stále více oblíbenější?

Ve světě krásy je značka Nanolash známá. Již mnoho let poskytuje ženám super oblíbené produkty pro úpravu řas a zajišťuje, aby mohli dosáhnout velkolepých výsledků. Od té doby, co se na trhu objevila sada Nanolash Lift Kit, si můžete provést lifting řas sami doma.

Sada obsahuje tři 0,5 mililitrové přípravky v sáčcích. Jsou označeny čísly, které určují pořadí, ve kterém mají být aplikovány. Navíc dostanete Lash Lift Glue, silikonové náplasti a další příslušenství potřebné k provedení celého ošetření.

Nanolash Lash Lift Kit - profesionální sada pro domácí laminaci řas

Aplikace se skládá z několika jednoduchých kroků:

  • čištění a odstraňování make-upu z řas;
  • připevnění silikonových natáček té požadované velikosti pomocí přiloženého lepidla;
  • nanášení produktů v pořadí: Step 1, Step 2, Step 3 pomocí aplikátoru a ponechání každého produktu na řasách asi 7-10 minut;
  • vyčištění řas a odstranění silikonových natáček.

Hned po odstranění natáček si okamžitě všimnete výsledků.

Řasy se stávají:

  • natočené;
  • vyživené – produkty v sadě Nanolash Lift Kit jsou vytvořeny z přírodních a regeneračních složek;
  • delší;
  • hustší.

Podle výrobce výsledek může vydžet až 8 týdnů. Hodně však záleží na vašem stavu řas.

Laminace řas doma se sadou Nanolash

Kdo si může udělat  laminaci řas doma?

Nanolash Lash Lift Kit je profesionální sada pro domácí laminaci řas. Mohou ho používat jak kosmetičky, tak běžní lidé. V praxi to znamená, že domácí laminaci řas zvládne každá žena, která sní o krásných a zdravě vypadajících řasách každý den.

Během pár minut dokážete proměnit svůj pohled a zajistit důkladnou výživu svých řas. Sada od Nanolash obsahuje bohaté ingredience, které nezávisle zesilují efekt provedené laminace. Je to jednoduché, rychlé a bezpečné a i vy můžete získat řasy, o kterých sní každá žena.

Laminace řas doma se sadou Nanolash – Přehled

Vyživené, silnější a delší řasy – to je tajný sen každé ženy. Značka Nanolash se však rozhodla pomoci k jeho uskutečnění. Domácí laminace řas zajišťuje mimořádné pohodlí, komfort a účinnost, které vám poskytne právě sada od Nanolash.

Zamilovaly si ji tisíce žen po celém světě a shodují se, že výsledky, kterých se jim podařilo dosáhnout, byly více než uspokojivé. Laminace řas doma nikdy nebyla jednodušší. Pomocí několika jednoduchých kroků si můžete svůj svůdný pohled užívat až 8 týdnů. Sada na lifting řas od Nanolash je navíc velmi praktická a umožní vám provést až 10 aplikací.

Vyplatí se to vyzkoušet na vlastní kůži, abyste i vy zjistili, že značka Nanolash opět dokázala splnit očekávání svých moderních zákazníků.